دیجیتال مارکتینگ بهداد

برنامه‌ریزی و توسعه فروش

برنامه ریزی و توسعه فروش مارکتینگ بهداد

فهرست مطالب

فروش، این چهار حرفی مهم، برای برخی از افراد یک رویای شیرین است و برای برخی دیگر یک پله برای بالاتر رفتن.

در همه حوزه‌ها و همه کسب و کارها، تمامی فعالیت‌های انجام شده زمانی دارای اهمیت و یک نتیجه ملموس می‌شوند که شما موفق شده باشید تعداد افراد بیشتری را جذب کنید و به همین واسطه فروش خود را افزایش دهید.

شما مشغول به هرکاری که باشید مهم است که چقدر می‌فروشید. تنها برای یک بازاری میزان فروش و دخل او مهم نیست، حتی برای یک استاد دانشگاه مهم است که چقدر توانایی داشته باشد تا بتواند در طی سالیان مختلف تعداد دانشجوی بیشتری جذب کند تا درآمد بیشتری نیز به دست بیاورد.

پس نمی‌توان برای موضوعی که حکم مرگ و زندگی کسب و کار ما در دستان اوست، بی‌تفاوت باشیم.

اگر کسب و کار شما در حوزه‌ای قرار دارد که با فروش کالا و یا خدمات شما به صورت مستقیم کسب درآمد می‌کنید، پس حتما در این مقاله آژانس دیجیتال مارکتینگ بهداد همراه باشید. در اینجا در مورد یک بحث جذاب و مهم می‌خواهیم صحبت کنیم.

 

خدمات برنامه ریزی و توسعه فروش مارکتینگ بهداد

فروش، رویایی دست‌نیافتنی یا پله‌ای بالاتر

بحث فروش یک موضوع بسیار قدیمی است. تقریبا از زمانی که انسان‌ها تصمیم گرفتند یک‌جا نشین شوند، موضوع خرید و فروش کالاها یا خدمات به وجود آمد.

امروزه با افزایش جمعیت و گسترش امکاناتی مانند اینترنت، که دسترسی به همه چیز را برای مردم آسان کرده است، باعث شده امکان رشد کسب و کارهای مختلف بسیار گسترده شود.

افزایش تعداد مصرف کنندگان به منزله خرید بیشتر و افزایش فروش کسب و کار است. تا چند سال پیش هم این موضوع به نسبت راحت بود. از 50 سال پیش، جمعیت رو به افزایش رفت و درخواست برای کالاهای مختلف بیشتر شد و از طرفی تعداد تولیدکنندگان این محصولات محدود بودند. به همین دلیل رشد عجیبی برای این کسب و کارها به وجود آمد.

اگر به زمان حال بیاییم، تعداد مصرف کنندگان بیشتر از 50 سال پیش است، اما تعداد تولیدکنندگان و رقابت بین آن‌ها نیز بسیار اوج گرفته و از طرفی مشکلاتی از قبیل تعیین قیمت و حفظ کیفیت مطلوب، قدرت خرید را پایین آورده است. این تناقض باعث ضرر کردن بسیاری از کسب و کار در طی سال‌های فعالیت خود می‌شوند.

در دهه اخیر هم با توجه به رشد اینترنت، پلتفرم‌های مختلف و به وجود آمدن مفهومی به نام فروش اینترنتی، یک فاصله بزرگ بین فروشندگان کالاها با یکدیگر به وجود آمده است. این فاصله تنها یک دلیل دارد: استفاده از اینترنت برای نشان دادن کسب و کار خود.

برگ برنده موفقیت فروش در این روزها استفاده از پلتفرم‌های مختلف آنلاین است. استفاده از سایت، سوشیال مدیا، پلتفرم فروش و تبلیغات دیجیتال، همگی از عوامل رشد یک کسب و کار و افزایش فروش آن است.

همه ما تقریبا این موضوع را می‌دانیم و به آن واقف هستیم، اما سوال پراهمیت در اینجا این است: چگونه؟

چگونه بتوانیم از فضای آنلاین و دیجیتال برای رشد کسب و کار خود استفاده کنیم؟ قطعا اگر پاسخ دادن به این سوال بسیار راحت بود و جواب پیش پا افتاده‌ای داشت، افراد زیادی رشد کسب و کار خود را می‌دیدند. اما این سوال از چند جهت پاسخ دارد.

ابتدا نیاز است که شما هدف خود را از هزینه کردن و سرمایه‌گذاری بر روی فضای دیجیتال کسب و کار، مشخص کنید. بدون هدف هیچ راهی به مقصد و نتیجه نمی‌رسد. مجموعه فعالیت‌هایی که بر روی فضای آنلاین کار شما انجام می‌شود،  تعیین کننده نتیجه کسب و کار شما است. به همین دلیل مهم است پس از آن که هدف خود را تعیین کردید، یک فرد معتمد را پیدا کنید تا بتوانید رشد کسب و کار خود را به او بسپارید.

 

برنامه ریزی افزایش فروش مارکتینگ بهداد

خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ بهداد در زمینه برنامه ریزی و توسعه فروش

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهداد خدمات مختلفی در حوزه رشد کسب و کارها در فضای دیجتال دارد. یکی از این خدمات، برنامه ریزی و توسعه فروش است. برای آن که شما به هدف نهایی خود که فروش روزافزون است برسید، باید مجموعه اقداماتی با برنامه ریزی درست انجام شود. این برنامه ریزی شامل تعیین استراتژی فروش و برندینگ در فضای دیجیتال، استراتژی قیمت گذاری محصولات، راه‌اندازی سایت و پلتفرم‌های فروش و استفاده از سوشیال مدیا برای گرفتن بازدید‌های بیشتر و افزایش فروش است.

هر کدام از این موارد نیازمند تعیین یک استراتژی برای خود نیز هستند که در ادامه به شما توضیح می‌دهیم.

فهرست مطالب

جدید‌ترین مقالات بهداد

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهداد افتخار دارد که می تواند تمامی وب سایت های حوزه های مختلف را با سازگاری اجرا در موبایل و سایر تجهیزات همراه پیاده سازی نموده و همچنین نسخه های مخصوص موبایل(اپلیکیشن) آنها را نیز ارائه دهد.

مهمترین نکته در خصوص طراحی وب سایت های این مجموعه آن است که در همه آنها سئوی تکنیکال به عنوان یکی از اجزای مهم در طراحی وب سایت رعایت شده و وب سایت ها به صورت اورجینال و با قابلیت به روز رسانی و خدمات پشتیبانی معتبر طراحی می گردند.


فرم درخواست مشاوره

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهداد افتخار دارد که می تواند تمامی وب سایت های حوزه های مختلف را با سازگاری اجرا در موبایل و سایر تجهیزات همراه پیاده سازی نموده و همچنین نسخه های مخصوص موبایل(اپلیکیشن) آنها را نیز ارائه دهد.

مهمترین نکته در خصوص طراحی وب سایت های این مجموعه آن است که در همه آنها سئوی تکنیکال به عنوان یکی از اجزای مهم در طراحی وب سایت رعایت شده و وب سایت ها به صورت اورجینال و با قابلیت به روز رسانی و خدمات پشتیبانی معتبر طراحی می گردند.