دیجیتال مارکتینگ بهداد

طراحی و اجرای وب‌سایت های ایده‌آل

طراحی انواع وبسایت دیجیتال مارکتینگ بهداد

فهرست مطالب

یکی از عناصر مهم در شناخت افراد و کسب و کارها و یا فروش خدمات و کالاها وب سایت ها هستند. این ابزار می تواند ساده یا پیچیده باشد و براساس وظایف یا ماموریتی که برای آن تعریف شده است، طراحی و پیاده سازی شود.

وب سایت ها از دیدگاههای مختلف و از نظر فنی و یا نوع کاربرد دسته بندی های مختلفی دارند، اما در یک نگاه کلی می‌توان از نظر کاربردی به صورت زیر در چند دسته بندی کلی به شرح زیر قرار داد:

  • سایت شخصی
  • سایت خبری
  • سایت آگهی
  • سایت شرکتی
  • سایت فروشگاهی
  • سایت خدماتی
  • سایت آموزشی

البته دسته دیگری هم از وب سایت ها وجود دارند که به عنوان وب سایت های دولتی شناخته می شوند. این دسته از وب سایت ها به ارائه خدمات دولتی پرداخته و از موضوع بحث ما خارج هستند.

سایت شخصی

همانطور که از نامش پیداست، این سایت ها برای اشخاص ایجاد شده و معرف آنان به عنوان یک شخص حقیقی می باشد. به عنوان نویسندگان و یا هنرمندان در قالب وب سایت به معرفی خود، زندگینامه و آثارشان می پردازند.
سایت شخصی ابوالقاسمی دیجیتال مارکتینگ بهداد

سایت خبری

وب سایتهای خبری وظیفه دارند تا اطلاع رسانی مناسب را به دیگران در حوزه مختلف به انجام رسانند. این اطلاع رسانی در حوزه های هنری، فناوری اطلاعات، سیاسی، ورزشی و یا … می تواند باشد.

صفحه سایت مجله خبری انجمن مطالعات برنامه درسی در ایران

سایت آگهی

آگهی ها از جمله مواردی هستند که طرفداران خاص خود را دارد و مشکلات بسیاری از مردم را حل می کنند. ساختار این نوع از سایتها ویژگی های خاصی است و باید ضمن ایجاد سهولت در ارائه خدمات، حریم خصوصی و امنیت افراد را نیز حفظ نماید.

سایت تبلیغاتی چیکا آگهی نمونه کار بهداد

سایت شرکتی

شرکتها برای معرفی و شناساندن خود به مخاطبان و مشتریانشان نیازمند ویترینی هستند تا خدمات و محصولات خود را به نمایش بگذارند.

بزرگترین نیاز و چالش شرکتها در طراحی و تولید وب سایت برندسازی و توسعه برند است. معمولا شرکتها به صورت مستقیم به مشتریان نهایی ارائه خدمات نمی نمایند و به صورت B2B فعالیت می نمایند. لذا وب سایت های شرکتی دارای ویژگی های خاصی هستند که طراحان باید تفاوت آن را با سایر سایتها درک نموده و براساس چشم انداز شرکت به طراحی آن بپردازند.

سایت شرکتی پیلسا نمونه سایت دیجیتال مارکتینگ بهداد

سایت فروشگاهی

قطعا یکی از کارکردهای مهم فضای مجازی در حال حاضر خرید و فروش و انجام معاملات بین طرفین می باشد. در هر ثانیه تعداد بسیار زیادی خرید و فروش در فضای وب اتفاق می افتد. بنابراین خیلی مهم است که یک سایت فروشگاهی تمامی خواسته های فروشنده و خریداران را برآورده کند. سایت باید از امنیت مناسبی برخوردار باشد و تمامی جزئیات یک محصول را به خریداران نشان دهد. از همه مهمتر باید اعتماد لازم را در خریداران به وجود آورد.

فروشگاه دکتر ابزار نمونه کار مارکتینگ بهداد

سایت خدماتی

وب سایت های خدماتی آنگونه که از اسمشان می توان فهمید، برای ارائه خدمات و سرویس ها تهیه می شوند. سرویس‌های مشاوره، پزشکی، روانشناسی، تعمیرات و تعمیرگاهی، تاسیساتی، تاکسیرانی، تهیه بلیط سینما، تئاتر، کنسرت، هواپیما، قطار، اتوبوس،، ارسال بسته، نظافت ساختمان، دانلود انواع فایلهای اسنادی یا موسیقی و … از جمله این سرویس ها هستند.

سایت آموزشی

آموزش ها همیشه از موارد مهم در فضای مجازی بوده اند. اهمیت آموزش از طریق فضای مجازی رو به روز بیشتر شده و در دوران کرونا این موضوع اهمیت خود را ثابت نمود. آموزش می تواند در هر حوزه ای و برای هر سنی اجرا شود.

فهرست مطالب

جدید‌ترین مقالات بهداد

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهداد افتخار دارد که می تواند تمامی وب سایت های حوزه های مختلف را با سازگاری اجرا در موبایل و سایر تجهیزات همراه پیاده سازی نموده و همچنین نسخه های مخصوص موبایل(اپلیکیشن) آنها را نیز ارائه دهد.

مهمترین نکته در خصوص طراحی وب سایت های این مجموعه آن است که در همه آنها سئوی تکنیکال به عنوان یکی از اجزای مهم در طراحی وب سایت رعایت شده و وب سایت ها به صورت اورجینال و با قابلیت به روز رسانی و خدمات پشتیبانی معتبر طراحی می‌گردند.

نمونه کار های بهداد

فرم درخواست مشاوره

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهداد افتخار دارد که می تواند تمامی وب سایت های حوزه های مختلف را با سازگاری اجرا در موبایل و سایر تجهیزات همراه پیاده سازی نموده و همچنین نسخه های مخصوص موبایل(اپلیکیشن) آنها را نیز ارائه دهد.

مهمترین نکته در خصوص طراحی وب سایت های این مجموعه آن است که در همه آنها سئوی تکنیکال به عنوان یکی از اجزای مهم در طراحی وب سایت رعایت شده و وب سایت ها به صورت اورجینال و با قابلیت به روز رسانی و خدمات پشتیبانی معتبر طراحی می گردند.