دیجیتال مارکتینگ بهداد

بهینه سازی و SEO

بهینه سازی و سئو وبسایت

فهرست مطالب

این روزها کسب و کارهای زیادی هستند که برای معرفی خود به مخاطبین بیشتر و افزایش فروش محصولات خود، قصد ورود به بازار دیجیتال را دارند و اقدام به طراحی سایت می‌کنند.
موضوع پراهمیتی که واجب است به آن توجه کنیم آن است که تنها طراحی سایت اهمیت ندارد و شما باید روی سایت خود فعالیت داشته باشید.
فعالیت‌های روی سایت عموما بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است.

بهینه سازی سایت چیست؟

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو همان سئو (seo) است. اما چرا حتما سئو انجام دهیم؟ سایت شما بدون بهینه سازی به کاربران و جستجوکنندگان نشان داده نمی‌شود. برای اینکه مخاطب، شما را ببیند و با شما و محصولاتتان آشنا شود، سئو امری ضروری است.
در حال حاضر افراد مختلفی هستند که این فعالیت را انجام می‌دهند. نحوه انجام این فعالیت متفاوت است و عموما با توجه به هدف شما از انجام سئو صورت می‌گیرد.
با توجه به آن که سایت شما شرکتی باشد یا فروشگاهی یا خبری نوع سئو کردن و بخش‌هایی که باید روی آن تمرکز شود، متفاوت خواهد بود. این موضوعات مربوط به طراحی و پیاده سازی استراژی سئو می‌باشد که یک سئوکار تشخیص دهد بهتر است در چه قسمتی تمرکز بیشتری بگذارد.
دقت داشته باشید که این مطالب به این منظور نیست که کار کردن در بعضی از بخش‌ها کم‌اهمیت و بعضی بخش‌ها پراهمیت است. تمامی قسمت‌های سئو اعم از سئو داخلی، خارجی و تکینکال همگی پراهمیت و ضروری است.
هر کدام از قسمت‌ها اگر انجام نشود، نتیجه مطلوب حاصل نمی‌شود.
تصویر خدمات بهینه سازی و سئو بهداد مارکتینگ

افزایش فروش با سئو

در نظر هم داشته باشید که سئو یک کار زمان‌بر است و برای بهره برداری از سایت نیاز به صبوری است.

قطعا زمانی که به فکر ورود به دنیای دیجیتال و راه‌اندازی سایت خود می‌افتیم، یکی از مهم‌ترین عواملی که مد نظر خود داریم، نتیجه‌ای است که می‌خواهیم دریافت کنیم. این نتیجه برای تقریبا همه کسب و کارها فروش بیشتر و گسترش برندینگ کسب و کارمان است.برای این که به این نتیجه برسیم نیاز هست تا برای کسب و کار خود هزینه کنیم و در کنار آن صبوری به خرج دهیم. این هزینه در وهله اول در واقع یک سرمایه گذاری بر روی کسب و کارتان است. با توجه به رشد روز افزون ابزارهای دیجیتال و ورود تعداد زیادی از کسب و کارها به این عرصه، قطعا تلاش ما برای شناخته شدن از طریق دنیای دیجیتال یک برگ برنده برای سال‌های آینده کسب و کارها است.


چه بسا که در حال حاضر هم تعداد کسانی که وارد این حوزه شده‌اند و نتایج بسیار مطلوبی دریافت می‌کنند، کم نیست.
از یک منظر دیگر، هزینه کردن برای سایت و سئو به منظور تبلیغات کسب و کارتان یک هزینه بسیار مقرون به صرفه است. حجم کاربرانی که در حال حاضر به اینترنت و شبکه‌های مختلف دسترسی دارند بسیار زیاد است. تقریبا شما با استفاده از بستر اینترنت می‌توانید به تمامی بازار هدف و مخاطبین هدف خود دسترسی داشته باشید.


هیچ بستر تبلیغاتی غیر از استفاده از فضای دیجیتال نمی‌تواند چنین حجمی از مخاطبین را مورد هدف قرار دهد. نکته حائز اهمیت در بحث تبلیغات دیجیتال آن است که شما می‌توانید به راحتی مخاطبین خود و علایقشان را رصد کنید و با توجه به نیاز مخاطب خود، محصولات و خدماتتان را ارائه دهید. در حالی که در تبلیغات سنتی شما به هزاران نفر نشان داده می‌شوید که ممکن است در بین این هزار نفر تنها 10 نفر آن‌ها مشتری بالقوه شما باشند.


فهرست مطالب

جدید‌ترین مقالات بهداد

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهداد افتخار دارد که می تواند تمامی وب سایت های حوزه های مختلف را با سازگاری اجرا در موبایل و سایر تجهیزات همراه پیاده سازی نموده و همچنین بهینه سازی و سئو سایت آنها را نیز به انجام رساند.

اگر به هزینه‌هایی که برای سایت و سئوی خود می‌پردازید بدین گونه نگاه کنید، خواهید دریافت که این هزینه در واقع یک سرمایه گذاری پرسود برای شما خواهد بود.
 اگر شما بخواهید برای سایت خود، بهینه‌سازی و سئو انجام دهید، می‌توانید برای مشاوره سئو با ما در ارتباط باشید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهداد در حال حاضر خدمات بهینه‌سازی و سئو را برای شما عزیزان انجام می‌دهد.


فرم درخواست مشاوره

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهداد افتخار دارد که می تواند تمامی وب سایت های حوزه های مختلف را با سازگاری اجرا در موبایل و سایر تجهیزات همراه پیاده سازی نموده و همچنین نسخه های مخصوص موبایل(اپلیکیشن) آنها را نیز ارائه دهد.

مهمترین نکته در خصوص طراحی وب سایت های این مجموعه آن است که در همه آنها سئوی تکنیکال به عنوان یکی از اجزای مهم در طراحی وب سایت رعایت شده و وب سایت ها به صورت اورجینال و با قابلیت به روز رسانی و خدمات پشتیبانی معتبر طراحی می گردند.