دیجیتال مارکتینگ بهداد

مشاوره و نظارت حرفه ای

فهرست مطالب

این روزها زیاد در مورد مشاوره کسب و کار و مشاور کسب و کار شنیده‌ایم. به همین دلیل ممکن است برای شما سوال پیش آمده باشد که مشاوره کسب و کار چیست و به چه کسی مشاور کسب و کار گویند. سعی داریم تا در این مطلب به شما به صورت کامل این موارد را توضیح دهیم.

چرا به مشاوره کسب و کار نیاز داریم؟

قبل از آن که به صورت کامل وارد مبحث خود شویم، بهتر است در مورد چرایی کاری که می‌خواهیم انجام دهیم فکر کنیم. با توجه به شرایط بازار و وضعیتی که در حال حاضر در آن قرار داریم، ریسک کردن و بدون فکر عمل کردن و شروع یک کسب و کار، کاری بسیار پر خطر است و ممکن است هزینه‌هایی داشته باشد که غیر قابل جبران باشد. به همین دلیل است که مشورت با یک مشاور بیزنس می‌تواند به ما کمک کند تا مسیری روشن‌تر و کم خطرتر داشته باشیم. این موضوع به معنای از بین بردن ریسک‌ها نیست، بلکه به معنای کنترل ریسک‌ و انجام ریسک‌های جبران پذیر است. تشخیص این نوع ریسک‌ها و کنترل کردن آن‌ها نیاز به یک متخصص دارد تا کاملا بر موضوع مدیریت ریسک مسلط باشد و بداند که چه کارهایی بایستی انجام شود.

مشاوره کسب و کار چیست؟

ابتدا نیاز است تا به شما بگوییم معمولا در دو حوزه مشاوره کسب و کار انجام می‌شود:
  1. برای راه اندازی و شروع یک کسب و کار، مشاوره راه اندازی کسب و کار انجام می‌شود.
  2. به منظور توسعه یک بیزنس، مشاوره توسعه کسب و کار صورت می‌گیرد.
کلیت این دو مشاوره مانند هم است و معمولا با اهداف یکسانی انجام می‌شود اما در ریز جزئیات و مراحل اجرایی تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند که این دو مشاوره را از هم جدا کرده است. اما به صورت کلی مشاوره کسب و کار به جلساتی گفته می‌شود که در طی آن، فرد متخصص راهکار، اطلاعات، بینش و توصیه‌هایی را برای کمک به مشتریان در دستیابی به اهداف و حل چالش‌ها ارائه می‌دهد.
مشاوره کسب و کار حرفه ای بهداد

آنها راهنمایی‌هایی در مورد جنبه‌های مختلف کسب و کار برای بهینه سازی عملکرد و ایجاد موفقیت ارائه می‌دهند.

اهداف هر فرد و کسب و کاری متفاوت است که روند جلسات مشاوره کسب و کار را تغییر می‌دهد. به صورت مثال کسب و کاری که می‌خواهد فروش آن بیشتر شود، روند اجرایی متفاوتی با کسب و کاری که می‌خواهد برندینگ آن افزایش باید، دارد.

به همین دلیل هدف شما از مشاوره کسب و کار یک موضوع بسیار پراهمیت است.

در واقع اگر شما بخواهید یک کسب و کار جدید راه اندازی کنید و یا بیزنسی که در حال حاضر دارید را می‌خواهید گسترش دهید، نیاز است که از یک فرد متخصص کمک بگیرید تا بتوانید خود را از جنگ دنیای بیزنس‌ها نجات دهید.

 

خدمات مشاوره کسب و کار

افراد زیادی هستند که در حال حاضر ادعا دارند که مشاوره کسب و کار می‌دهند و می‌توانند شما را از باتلاق درجا زدن در کسب و کار نجات دهند اما قطعا می‌دانیم که بدین گونه نیست.

مشاوره کسب و کار نیاز به تخصص بالا دارد که فرد متخصص بتواند با دانش حداکثری و زمان کافی، تجزیه و تحلیل درستی از کسب و کار و حوزه آن انجام دهد تا به ارائه بهترین راهکارها و راه حل‌ها دست یابد.


به همین دلیل ما در آژآنس دیجیتال مارکتینگ بهداد، برای بررسی دقیق یک کسب و کار تکنیکی با عنوان تکنیک دیمپ را به وجود آورده‌ایم تا دقیق‌ترین تحلیل یک کسب وکار را انجام دهد. در این تکنیک ما وضعیت یک کسب و کار در فضای دیجیتال را به صورت کامل و مفصل بررسی می‌کنیم و با توجه به موقعیت برند در بازار، به ارائه راهکار و راه حل به مدیران کسب و کار می‌پردازیم.
این تکنیک مختص آژانس دیجیتال مارکتینگ بهداد بوده و با توجه به تخصصی که در حوزه دیجیتال مارکتینگ و تحقیقات بازار داریم، سعی داریم تا بهترین راه حلی که می‌تواند هم در دنیای دیجیتال و هم در فضای سنتی به شما کمک کند را ارائه می‌کنیم. برای کسب خدمات مشاوره توسعه یا راه اندازی کسب و کار می‌توانید ابتدا به صورت تلفنی با مشاورین ما در ارتباط باشید تا شما را به مراحل جلسات راهنمایی کنند. در حال حاضر خدمات آژانس بهداد به صورت حضوری انجام می‌شود و در آینده‌ای نه چندان دور، خدمات آنلاین هم به آن اضافه خواهد شد. با ما همراه باشید تا از آپدیت‌های هفتگی بهداد باخبر شوید.

فهرست مطالب

جدید‌ترین مقالات بهداد

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهداد افتخار دارد که تا کنون به بیش از 160 وبسایت در حوزه های کاری متفاوت، مشاوره حرفه ای کسب و کار و نقشه راه متد کاربردی دیمپ را ارائه کرده است. 


فرم درخواست مشاوره

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهداد افتخار دارد که می تواند تمامی وب سایت های حوزه های مختلف را با سازگاری اجرا در موبایل و سایر تجهیزات همراه پیاده سازی نموده و همچنین نسخه های مخصوص موبایل(اپلیکیشن) آنها را نیز ارائه دهد.

مهمترین نکته در خصوص طراحی وب سایت های این مجموعه آن است که در همه آنها سئوی تکنیکال به عنوان یکی از اجزای مهم در طراحی وب سایت رعایت شده و وب سایت ها به صورت اورجینال و با قابلیت به روز رسانی و خدمات پشتیبانی معتبر طراحی می گردند.