دیجیتال مارکتینگ بهداد

درباره آژانس دیجیتال مارکتینگ بهداد

درباره آژانس دیجیتال مارکتینگ بهداد

فهرست مطالب

با ما در صدر باشید

.

بر کسی پوشیده نیست که امروزه برای بسیاری از کسب و کارها، فعالیت در فضای دیجیتال و به کارگیری ارکان دیجیتال مارکتینگ اهمیت بی بدیلی پیدا کرده است. پر بیراه نیست اگر بگوییم که اهمیت بازاریابی مجازی تنه به تنه بازاریابی سنتی زده و حتی در حوزه های مختلف از رقیب خود پیش افتاده است. در این موقعیت، مدیران باهوش و توانمند می دانند که به ترتیب باید وارد این زمینه شده و فرصت پیشرفت و رشد سازمان تحت امرشان را از دست ندهند.

با این وجود همانند بسیاری از زمینه های دیگر، کمک گرفتن از یک متخصص و مشاور مجرب و با تجربه در بحث مدیریت حضور یک کسب و کار در فضای دیجیتال هم اهمیت فراوانی پیدا کرده است. در مقام مقایسه، می توان مشاور بازاریابی دیجیتال و سئو را هم سنگ مشاور مالی یا مشاور روابط عمومی یک سازمان به حساب آورد: یک فرد حقوقی یا حقیقی که حضور وی تضمین بخش موفقیت سازمان در کوتاه مدت و بلندمدت خواهد بود. این ارزش انکارناشدنی می طلبد که سازمان با احتیاط و مطالعه دقیق شریک تجاری خود را انتخاب کند و از میان انبوه فعالان در این عرصه، متخصصین واقعی را غربال نماید.

مجموعه بهداد با بیش از هفت سال سابقه فعالیت متمرکز و فشرده در فضای دیجیتال کشور یکی از این متخصصین به شمار می رود که قادر است خدماتی با گستره وسیع و اثرگذاری قابل توجه را در اختیار شما قرار دهد. کارنامه این مجموعه جوان اما توانمند به وضوح نشان دهنده تعهد کاری، وسعت زمینه های تخصصی فعالیت و اثربخشی عملکرد مشاوره آن است. کارنامه ای که شامل موارد زیر می شود:

  • ارائه خدمات طراحی وب سایت به بیش از 50 وب سایت گوناگون در حوزه های کاری متفاوت
  • تولید بالغ بر 5000 قلم محتوای تخصصی برای وب سایت های مذکور
  • ارائه خدمات سئو و دیجیتال مارکتینگ به بیش از 160 وب سایت با زمینه های فعالیت گوناگون
  • مدیریت، مارکتینگ و تبلیغات آنلاین برای بیش از 20 برند در فضای دیجیتال
  • همکاری با بیش از 10 شرکت بزرگ و کوچک به عنوان مشاور دیجیتال مارکتینگ
  • ارائه خدمات حوزه تحلیل بازار و تدوین استراتژی دیجیتال مارکتینگ به منظور رشد و توسعه بازار در 10 شرکت
    تجربه موفق ما در همکاری با مجموعه های متعدد با هدف دستیابی به اهداف گوناگون در فضای دیجیتال، مهمترین برگ برنده ای است که برای شما به ارمغان می آوریم. همانند دیگر مدیرانی که پیش از این به ما اعتماد کرده اند، تضمین می کنیم که تجربه همکاری پویا و رضایت بخشی را برایتان فراهم نماییم و در نهایت تمام مهارت هایمان را به کار بگیریم تا کسب و کار شما را توسعه داده و جای پایتان در دنیای مدرن را محکم کنیم.
مجموعه آژانس دیجیتال مارکتینگ بهداد این توانایی را دارد تا با تکیه به دانش، تجربه و مهارت خود، مشتریانش را یاری نموده و آنان را در صدر سایر رقبا قرار دهد و رتبه های برتر را برایشان به ارمغان آورد. بنابراین با اعتقاد به این موضوع، شعار «با ما در صدر بمانید» را برای خود انتخاب نموده است.
 

فهرست مطالب

جدید‌ترین مقالات بهداد

 آژانس دیجیتال مارکتینگ بهداد، به عنوان یکی از اولین پایه‌گذاران تکنیک دیمپ در ایران، توانسته است تا خدمات شایانی را به کارفرمایان و فعالان کسب و کار دیجیتال، ارائه نماید.
آژانس دیجیتال مارکتینگ بهداد با بیش از 50 مستر‌پلن و برنامه اجرایی برای صاحبان کسب و کار با تکنیک دی مپ DMAP، نتایج ارزشمندی را در فضای مجازی حاصل کرده است.
اگر شما هم می‌خواهید با چشمانی باز کسب و کار کنید و در دنیای مجازی هدفمند نمایید، پیشنهاد می‌کنیم تکنیک دیمپ DMAP بهداد را امتحان کنید.

نمونه کار های بهداد

فرم درخواست مشاوره

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهداد افتخار دارد که می تواند تمامی وب سایت های حوزه های مختلف را با سازگاری اجرا در موبایل و سایر تجهیزات همراه پیاده سازی نموده و همچنین نسخه های مخصوص موبایل(اپلیکیشن) آنها را نیز ارائه دهد.

مهمترین نکته در خصوص طراحی وب سایت های این مجموعه آن است که در همه آنها سئوی تکنیکال به عنوان یکی از اجزای مهم در طراحی وب سایت رعایت شده و وب سایت ها به صورت اورجینال و با قابلیت به روز رسانی و خدمات پشتیبانی معتبر طراحی می گردند.